Предмет: Физика, автор: shnirebaniy

Тіло має потенціальну енергію 2,5 кДж знаходиться на висоті 75 м.Яка маса тіла​

Ответы

Автор ответа: morevrodion3
1

Ответ:

Дано:

J=2,5кДж=2500Дж

h=75м

m=?

Решение:

F=J:h

F=2500Дж:75м=33,3333333Н

m=F:g

m=33,3333333Н:9,8Н/кг

m=3,4кг

Ответ: m=3,4кг


shnirebaniy: спасибо большое
Похожие вопросы