Предмет: Физика, автор: karinarozhenko534

❗Дуже потрібно❗
З нерухомого човна масою 50 кг на берег стрибнув хлопчик масою 40 кг зі швидкістю 1 м/с, яка спрямована горизонтально. Якої швидкості відносно берега набув човен?​

Ответы

Автор ответа: lehaposohov511
0

Ответ:

Пусть швидкість човна після стрибка "х".

Применим равенство импульсов тел.

40*1 = 50*х.

Отсюда х = 40*1/50 = 0,8 м/с.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Карольвыберипароль