Предмет: Физика,
автор: anastasiasovkova580
Шар олії в посудині дорівнює 20 см знайдіть тиск на дно посудини, якщо p=900кг/м³
Помогите пожалуста (срочно !!!)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 1,8кПа
Объяснение:
Дано:
h=0,2м
ρ=900кг/м³
g=10Н/кг
----------------
h-?
P=ρgh=900*10*0,2=1800Па=1,8кПа
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Dvoika53
Предмет: Русский язык,
автор: Molly111y5
Предмет: Русский язык,
автор: МаксимБлинов
Предмет: Физика,
автор: renardcurieux
Предмет: Алгебра,
автор: pep4