Предмет: Химия, автор: krolsvita

обчисліть кількість грамів солі, що утворилася після повного випаровування 200 г морської води, якщо концентрація морської солі 3,5%​

Ответы

Автор ответа: fkjfjfjff
1

m(р-ну) = 200 г

w(солі) = 3,5%

m(солі) - ?

Решение:

1) m(солі) =  200 г * 0,035 = 7 г

Ответ: 7 г

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Предмет: Английский язык, автор: Ruslan2313
Предмет: Английский язык, автор: love5593
Предмет: Алгебра, автор: popov060980