Предмет: Химия,
автор: Ges28072009
.
Задача 2. Цукровий сироп, який використовують для
виготовлення фруктових соків, згідно з рецептурою, повинен мати
концентрацію 65,8%. Скільки грамів цукру і води потрібно взяти для
приготування 10 кг цукрового сиропу зазначеної концентрації?
6,58кг
Ответы
Автор ответа:
3
w(цукру) = 65,8%
m(сиропа) = 10кг
m(цукру) - ?
m(води) - ?
Решение:
1) m(цукру) = 10кг * 0,658 = 6,58 кг
2) m(води) = 10 кг - 6,58 кг = 3,42 кг
Ответ: 6,58 кг, 3,42 кг
Ges28072009:
Спасибі велике
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: malahovamale
Предмет: Другие предметы,
автор: лера1516
Предмет: Русский язык,
автор: арина979
Предмет: Английский язык,
автор: yuliapidhayna
Предмет: Алгебра,
автор: nadezhdaav