Предмет: Физика,
автор: bilogolovkam
даю 100 балов!7. Знайдіть температуру 10 г водню при тискові 200 кПа в посудині об’ємом 1 л.
8. Визначити силу поверхневого натягу, яка діє на квадрат стороною 4 см, який лежить на поверхні спирту.
Ответы
Автор ответа:
1
1)PV=mRT , m - кількість речовини
T=PV/mR= 200/0.831*2=120 K
2)q - поверхневий натяг спирту 23 * 10^(-3) Н / м
F=q*a, а - сторона квадрата
F=23*10^(-3)*0,04=0.92*10^(-3) Н
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Мел1224
Предмет: Русский язык,
автор: лара126
Предмет: Русский язык,
автор: 12850
Предмет: Математика,
автор: bogdanaM09