Предмет: Химия, автор: MariiaGrygorenko

Через розчин калій карбонату масою 115г та масовою часткою солі 15% пропускали вуглекислий газ до закінчення реакції. Яка маса утвореної солі?
ПОЖАЛУЙСТА

Ответы

Автор ответа: Raibl
1

Ответ:

25г

Объяснение:

         17.25                                   х

      K2CO3 + H2O + CO2 → 2KHCO3

         138                                    200

w=m(реч)/m(роз)

m(K2CO3) = 0.15*115=17.25г

Имеем пропорцию:

x=17.25*200/138 = 25г

Похожие вопросы