Предмет: Химия,
автор: Deidara00000
Визначте масу кальцій оксиду, яка містить стільки йонів, скільки молекул перебуває в 4,5 г води????????
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
4 моль Х г
2Ca + O2 = 2CaO
n=2 моль n=2 моль
М = 56 г/моль
m=112 г
4 моль Са - Х г СаО
2 моль Са - 112 г СаО
m(CaO) = 4 * 112 / 2 =224 г
Deidara00000:
ответ тут 4 ?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: эльдар71
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: 2005котенок
Предмет: Французский язык,
автор: fayziyeva1979
Предмет: Математика,
автор: KirvellaBorisovna
Предмет: Геометрия,
автор: petmax03