Предмет: Химия, автор: xivaper240

Терміново даю 40 балів!!!!
Органічна речовина містить 85,71 % Карбону та Гідроген. Відносна густина речовини за повітрям 1,931. Виведіть молекулярну формулу речовини.

Ответы

Автор ответа: Raibl
1

Ответ:

С4H8

Объяснение:

w(C) = 85.71%

D(пов)(реч.) = 1.931 ⇒ M(реч) = 1.931*29 = 56г/м

w=n*Ar/Mr

0.8571 = 12*n/60

12n = 48

n= 4

Тоді 48 + y = 56

y= 8 ⇒ C4H8 - бутен

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Gaba013