Предмет: Химия,
автор: bnlfbggbfl
визначити об'єм 0,5М розчину сульфатної кислоти, необхідного для повного розчинення 12 г магнію
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1 литр
Объяснение:
n(Mg)=12/24=0.5 моль
Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2O
n(Mg)=n(H2SO4)
n(H2SO4)=CmV
V(H2SO4)=0.5/0.5=1 литр
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Asu33
Предмет: Окружающий мир,
автор: варя250
Предмет: Русский язык,
автор: nadezda2108851
Предмет: Биология,
автор: oxanateplovozp54ty0
Предмет: Русский язык,
автор: dedylllka1