Предмет: Физика,
автор: sashazilina0506
Визначте потужність екскаватора, який за 1 год виконує роботу 18 МДж. У відповідь впишіть лише число (кВт).
Прошу допомоги!
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
t = 1 ч
A = 18 МДж
СИ:
t = 3600 с
А = 18*10^6 Дж
Решение:
Р = А/t
P = 18*10^6 Дж / 3600 с = 5000 Вт = 5 кВт
Ответ: 5
t = 1 ч
A = 18 МДж
СИ:
t = 3600 с
А = 18*10^6 Дж
Решение:
Р = А/t
P = 18*10^6 Дж / 3600 с = 5000 Вт = 5 кВт
Ответ: 5
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: дониит
Предмет: Русский язык,
автор: Кокадо
Предмет: Русский язык,
автор: guseinovelmir
Предмет: Математика,
автор: apretova98
Предмет: Физика,
автор: sksksk7