Предмет: Химия,
автор: xwottanksx
m(Cu)=12,8г
CH3OH
m(HCHO)-?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
6г
Объяснение:
Х г. 12.8 г
CH3OH + CuO --> HCHO + Cu + H2O
1 моль. 1моль
m=30 г. m= 64г
x/30 = 12,8/64
x = 6г
6г
Объяснение:
Х г. 12.8 г
CH3OH + CuO --> HCHO + Cu + H2O
1 моль. 1моль
m=30 г. m= 64г
x/30 = 12,8/64
x = 6г
thinhmeo345:
X г над HCHO ; 12,8 г над Cu. 1 моль под HCHO и Cu
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ivankavikarchuk
Предмет: Українська література,
автор: pisarevandrey03
Предмет: Українська мова,
автор: Вікуля111
Предмет: Математика,
автор: rin1519