Предмет: Физика,
автор: nstoleva
100 баллов! Визначити ККД атомної електростанції, якщо за хвилину в її реакторах спалюють 3,6 г Урану -235. Загальна вихідна потужність генераторів електростанції становить 1600 МВт. Вважати, що при поділі одного ядра Урану виділяється енергія 32∙10-12Дж. Число Авогадро NA = 6∙1023 1/моль. Відповідь дати у відсотках з точністю до цілих. У відповіді ввести лише число без жодних позначень.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
дано M=235 г/моль t=60с P=1600МВт η-?
найдем число ядер урана
N=m*Na/M=3.6*6*1023/235=0.091 *1023 =9.1*1021
при делении 1 ядра выделяется энергия Е1 = 32*10-12 Дж
полная энергия W=E1*N=32*10-12*9.1*1021=291.2*109 Дж = 291.2ГДж
η= P*t/W
η=1,6*109 *60/291,2*109 =0,33
ответ η=33%
η- кпд
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Wo12
Предмет: Русский язык,
автор: Лизок1809
Предмет: Українська мова,
автор: Freekikerz
Предмет: Физика,
автор: anastasiia2304
Предмет: Математика,
автор: astro55