Предмет: Физика, автор: keko8737

СРОЧНО!!!!!! помогите пжпжпжпж с задачей ДАМ 50 БАЛОВ!!!!
Пружина під дією вантажу масою 500г видовижиласт на 5 см. Яка початкова довжина пружини, якщо під дією вантажу масою 1 кг, її довжина стала 60см

Ответы

Автор ответа: kovalevichvadimv3
1

Объяснение:

Дано:

k = 500 Н/м

x = 4 см = 0,04 м

m  -?

Fпр = kx

Fт = gm

gm = kx

m = kx/g    m = 500 Н/м·0,04 м/9,8 Н/кг = 2 кг

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Irok1010
Предмет: Русский язык, автор: Викулёночек1