Предмет: Физика,
автор: konestor17
На пружині висить вантаж масою 360 кг. Визначте видовження пружини, якщо її жорсткість 900мН
Ответы
Автор ответа:
8
Відповідь:
х = 4 м
Пояснення:
Fпруж= m*g
Fпруж = 360*10=3600Н
Fтяж=Fпруж
Fтяж= k*x
х=F/k
x=3600/900 = 4 м
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: talipovaflida
Предмет: Окружающий мир,
автор: pozitiva1997
Предмет: Немецкий язык,
автор: nakovnik
Предмет: Алгебра,
автор: blablabla2018