Предмет: Физика,
автор: paperik12
Об’єм зливка металу 50
см^3 , а його маса 365 г. Знайдіть густину цього
металу.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
V = 50 cм³ ρ = m/V ρ = 365 г/ 50 cм³ = 7,3 г/cм³ = 7300 кг/м³
m = 365 г
ρ - ?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: KAI12ИРА
Предмет: Русский язык,
автор: Vinokurowayeka
Предмет: Русский язык,
автор: aglyamovbulat1
Предмет: Математика,
автор: radiskrut5
Предмет: Алгебра,
автор: saisanova20047