Предмет: Физика,
автор: weewoobonk
x = 0,4 sin(628t +п/3),
1) чому дорівнює власна частота тіла?
2) період коливань?
3) яка максимальна швидкість?
4) амплітуда коливань?
Аноним:
Пр
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Объяснение:
ω=628 рад/с
ω=2*π*v=628
v=100 Гц
T=1/v=0.01 c
Vm=A*ω=0.4*628=251.2 м/с
А=0,4 м
=======================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: DianaPol1
Предмет: Русский язык,
автор: MashaLisKaYew
Предмет: Химия,
автор: Annaksw
Предмет: Алгебра,
автор: romanbog2209