Предмет: Химия,
автор: teripas08
Обчисліть скільки молекул у сульфур (VI) оксиді кількістю речовини 0.8 моль
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
N (SO3) = N (A) × n (SO3) =
= 6,02 × 10²³ × 0,8 = 4,816
Відповідь: 4,816 ( ≈ 4,8) молекул Сульфур (VI) оксиду
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: nika2016kim
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: SASHA123111777
Предмет: Русский язык,
автор: дарья1235
Предмет: Математика,
автор: qwertylkopg
Предмет: Математика,
автор: umnik200730