Предмет: Физика, автор: illyaleleka

Поможіть дам 80 балів.​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: putryasofia2580
0

Ответ:

з одного пункту в протилежних напрямках одночасно виїхали мотоцикліст і велосипедист. яка відстань буде між ними через 4 години якщо швидкість мотоцикліста 42 км год а швидкість велосипедиста дорівнює 2/7 швидкості мотоцикліста?

Объяснение:

1) 42 ÷ 7 та x 2 =12 км/год

2) 42 + 12 =64 км/год

3) 64 *4=256


illyaleleka: Тоесть картинка тебя не смутила
putryasofia2580: вСеМ?
putryasofia2580: всм?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: огкрец
Предмет: Английский язык, автор: wikki200