Предмет: Химия,
автор: kasgon2000d
Скільки моль містить порція йоду (2) масою 508 г?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
n(I₂) = m / M = 508 / 127 * 2 = 508г / 254г/моль = 2 моль
n(I₂) = 2 моль
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Fipromax
Предмет: Русский язык,
автор: sauteeva
Предмет: Русский язык,
автор: lizaconovalova
Предмет: Информатика,
автор: romanovairen
Предмет: Литература,
автор: Qwerty897622