Предмет: Физика,
автор: korejkaabobus391
4. Учень сьомого класу знаходиться в кімнаті площею 15 м2 і висотою 2 м. Порівняйте масу учня (45 кг) з масою повітря у кімнаті.
Пожалуйста побыстрее !!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 36,75кг; 1,22
Объяснение:
Дано:
S = 15 м²
h = 2 м
m2 = 45 кг.
ρ = 1,225 кг/м³
----------------------
m1-?; m2/m1-?
m1=ρV=ρSh=1,225*15*2=36,75кг
m2/m1=45/36,75=1,22
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: angelina252
Предмет: Русский язык,
автор: Milana10132
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Обществознание,
автор: mmmdanon18