Предмет: Химия,
автор: seksikatya97
до розчину що містить алюміній хлорид масою 32г. долили розчин що містить калій гідроксид масою 33 г визначте масу осаду"
Ответы
Автор ответа:
0
AlCl3 + 3 KOH --- Al(OH)3 + 3 KCl
теоретично: ню (AlCl3)/ ню (KOH)=1/3
практично: ню (AlCl3)/ ню (KOH) = 0,25/0,6
ню (AlCl3) = 33/133,5=0,25
ню (KOH) = 32/56=0,6
Отже,KOH взято в надлишку,розрахунок проводимо за AlCl3 :
m( Al(OH)3) = 78 х 33/133,5 = 19,3 г
теоретично: ню (AlCl3)/ ню (KOH)=1/3
практично: ню (AlCl3)/ ню (KOH) = 0,25/0,6
ню (AlCl3) = 33/133,5=0,25
ню (KOH) = 32/56=0,6
Отже,KOH взято в надлишку,розрахунок проводимо за AlCl3 :
m( Al(OH)3) = 78 х 33/133,5 = 19,3 г
Автор ответа:
0
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: aizerekka
Предмет: Английский язык,
автор: stelmacenkopolina
Предмет: География,
автор: java0999
Предмет: Алгебра,
автор: avtamatav
Предмет: Химия,
автор: KristinaYa