Предмет: Физика,
автор: romancerkasenko4
Тіло під дією 20 Н набуває прискорення 20 м/с2. Знайдіть масу цього тіла
Ответы
Автор ответа:
0
F=20 H
a=20 м/с^2
Найти:m
Решение:m=F/a
m=20/20=1 кг
a=20 м/с^2
Найти:m
Решение:m=F/a
m=20/20=1 кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ната888888
Предмет: Русский язык,
автор: onelover2778
Предмет: Українська мова,
автор: ftfdi
Предмет: Математика,
автор: oksanaivanova1998