Предмет: Физика,
автор: zoficreativity
Брусок масою 4кг рівномірно тягнуть по столу за допомогою горизонтальної пружини жорсткістю 100 Н/м. Коефіцієнт тертя між бруском і столом становить 0,25. Визнач видовження пружини.
{Помогите пожалуйста♡}
{Заранее спасибо♡}
Ответы
Автор ответа:
9
Ответ:
Δl=0,1 м
Объяснение:
m=4 кг
к=100 Н/м
μ=0,25
Δl ?
Δl=Fупр/к
Fупр=Fтр= mgμ==4*10*0,25=10 Н
Δl=10/100=0,1 м
zoficreativity:
Спасибо огромное за решение, ви мне очень помогли♡)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Dusya5D
Предмет: Русский язык,
автор: bella0g
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: VaRvArA2813