Предмет: Физика, автор: fyrindanil

тіло рухається прямолінійно з постійною швидкістю 2,5 м/с. Знайдіть пройдений тілом шлях за 12 секунд

Ответы

Автор ответа: VHawkV
1

Ответ:

Объяснение:

V = 2,5 м/с

t = 12 с

S - ?

===========

S = V·t = 2,5·12 = 30 м

Похожие вопросы