Предмет: Физика, автор: aboba5568

Яку кількість теплоти необхідно щоб із льоду масою 4,3 кг при температурі -17,6 одержати пару при температурі 100 градусів

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 11854928Дж

Объяснение:

Дано:

m=4,3кг

t1=-17,6°С

t2=0°C

t3=100°C

c1=2100Дж/кг°С

c2=4200Дж/кг°С

L=2,3*10⁶Дж/кг

---------------------

Q-?

Q=Q1+Q2+Q3=c1*m*(t2-t1)+c2*m*(t3-t2)+Lm=2100*4,3*(0+17,6)+4200*4,3*(100-0)+2,3*10⁶*4,3=11854928Дж

Похожие вопросы