Предмет: Физика,
автор: len4ikklepikova
Яка кількість аміаку випаровується в холодильнику , за той час поки з води 20 градусів отримаємо лід 5 кг (ПЖПЖПЖ)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 0,31кг
Объяснение:
Дано:
mв=5кг
mл=5кг
t воды=20с
t льда=0с
с=4200Дж/кг°С
L=1370кДж/кг
------------------
m аммиака-?
1)Q воды= c*m*Δt= 4200*5*20=420000Дж
2)Q аммиака= L*m
m= Q/L=420000/1370000= 0,31кг
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: dan208
Предмет: Русский язык,
автор: annaliza55555
Предмет: Русский язык,
автор: aslan39
Предмет: Химия,
автор: Milana100000
Предмет: Алгебра,
автор: miralina11