пристосування до способу життя метелика павечеве око
Ответы
Відповідь:
Ця шалено красива метелик має розмах крил не менше 65 мм. Зустріти таку красу можна в помірних і субтропічних зонах. Є вони в Євразії і на островах Японії. Метелик воліє лугову місцевість, лісові галявини, степи. Можна побачити метелика павине око у фруктових садах, міських парках і ярах.
У забарвленні цього дивного комахи переважають червоно-бурі тони, з насиченими цятками по кутах крилець, дуже сильно нагадують очі. Опис метелики павине око, особливо її забарвлення і тих плям на крилах дуже сильно нагадує опис пера павича, звідси у комахи і ця назва.
Тулуб комахи має чорне забарвлення з рудими відтінками. Самки цих метеликів зазвичай трохи більші за самців. У природі є два найпоширеніших виду метелика павине око – денна та нічна. Денна метелик була розглянута вище.
Метелик павине око воліє вести денний спосіб життя. Це мігруюче комаха може здійснювати великі перельоти, які в більшій мірі залежать від погодних умов тієї території, на якій живуть комахи.
Взагалі, багато у них залежить від середовища проживання. Наприклад, метелики, що живуть на північних територіях, встигають за рік повторити одне покоління. Ті, які живуть на південь від можуть зробити це двічі.
Цих комах ще досить в природі. Але їх стає значно менше, тому вони, як і багато інших мають потребу в захисті людини. Для того, щоб метелики не перейшли в розділ зникаючих особливих труднощів не треба.
Досить просто відставляти в незайманому вигляді то, що зроблено було природою. Ця комаха дуже любить реп’ях і кропиву, яких в навколишньому середовищі стає все менше і менше.
В життєвому циклі цих комах 4 стадії розвитку. Спочатку відкладається яйце. З нього виходить гусениця, яка з часом перетворюється в лялечку, а потім в метелика (імаго).
Для зимівлі імаго необхідні затишні і прохолодні місця. У прохолодній середовищі ними легше переноситься зимівля. Траплялися такі обставини, коли метелик знаходила для свого зимового притулку тепле приміщення і гинула в такому середовищі від старості.
Чому це відбувалося пояснили науковці. Під час сплячки у імаго дещо сповільнюються всі життєві процеси, особливо цей процес краще діє в прохолодному місці.
У теплі ж мимоволі обмін речовин комахи не припиняється, він такий же активний, як і під час неспання. Метелик уві сні нічого цього не відчуває. Ось і виходить, що вона або виходить вже старої зі сплячки або не прокидається більше ніколи.
Головним продуктом в раціоні дорослої гу
сениці метелика павине око є кропива. Якщо немає кропиви вона може харчуватися хмелем звичайним, малиною, листками верби. Для метелики найважливішою і єдиною їжею є виключно нектар рослин.
Однак є і метелики, які є винятком в цьому. Наприклад метелик нічний павине око не потребує їжі взагалі, їм притаманне стан афагія, при якому живі істоти не приймають їжу. Питання – як же вони можуть існувати і де беруть для себе енергію виникає у багатьох цікавих людей. Насправді все дуже просто.
Гусінь метелика павине око їсть листя
ще будучи гусеницею метелики павине око, вона наполегливо насичує себе всіма корисними речовинами, звідси і слава про неї йде, як про дуже ненажерливому істоту. Гусениці настільки захоплюються своєю трапезою, що з’їдають рослина повністю. Вибір рослини при цьому повністю залежить від дотику комахи
Пояснення:
Ответ:
існує метелик великий павич очей, розмах крил якого досягає 15 см. Крім невеликого розміру метелик має й інші відмінності серед представниць свого вигляду. Одна з таких відмінностей це
сподіваюся допомогла ❤️ ♡