Предмет: Физика, автор: googlleeeeeee4

мідьну деталь масою 100г нагрівають від 25градусів до 525градусів. яка потрібна кількість теплоти​

Ответы

Автор ответа: maria7213
0

Ответ:

дано.

m = 100 г = 0,1 кг  

t₁ = 25°C  

t₂ = 525°C  

c = 390 Дж/(кг·К)  

Q - ? = количество теплоты  

------------------------------  

Q = cm (t₂ - t₁) = 390 · 0.1 · (525 - 25) = 19 500 (Дж).

Відповідь. 19 500 (Дж.)

Объяснение:

Похожие вопросы