Предмет: Химия, автор: normalnookda

обчисліть, скільки молекул продисоціювало із 90 взятих молекул, якщо ступінь дисоціації електроліту становить 65%​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

n=90

α=65%=0,65

продисоціювало= 90*0,65=58,5 -(некоректна задача- не може продисоціювати 58,5 молекул  -дисоціює ціле число молекул)

Пояснення:

Похожие вопросы