Предмет: Физика, автор: n1ghtfoxx122

За скільки часу подолає віддаль від залізничного вокзалу до
автовокзалу тролейбус, якщо він рухається із середньою швидкістю
15км/год, а відстань між вокзалами 4,5км.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
2

Ответ: 18 мин

Объяснение:

Дано:

V=15км/час

S=4,5км

--------------------

t-?

t=S/V=4,5/15=0,3часа=18мин

Автор ответа: Veroni4ka777
1

Ответ:

Объяснение:

4.5+15=0.3 год або це 18 хв.

1 год -60 хв

0.3 год -х хв

розв'язуєм пропорцію

0.3*60/1=18 хв

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: xOst1