Предмет: Химия, автор: bogdanstodarcuk

Яку масу води можна добути в лабораторії при дії кисню на вісім грамів водню​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
0

Відповідь:

Дано

m(H2)=8г

-------------

m(H2O)-?

2H2+O2=2H2O

M(H2O)=18г/моль

M(H2)=2г/моль

n(H2)=8/2=4моль

n(H2):n(H2O)=2:2=1:1

n(H2O)=4моль

m(H2O)=4*18=72г

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: sofi2009