Предмет: Физика, автор: anna2308h

Яка кількість теплоти витрачається на нагрівання 300 г води від 15 °С до кипіння? ​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 107100Дж

Объяснение:

Дано:

m=300г          0,3кг

t1=15°C

t2=100°C

c=4200Дж/кг°С

------------------------

Q-?

Q=c*m*(t2-t1)=4200*0,3*(100-15)=107100Дж

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: Megagaming