Предмет: Физика,
автор: margaritakaliberda24
1.Яку швидкість має автомобіль якшо він рухаючись рівномірно за 12 с проходить 264
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Щоб знайти швидкість(V) потрібно відстань(S) розділити на час(t)
V=S/t
V=264 м /12 с =22 м/с
Автор ответа:
0
швидксiсть = 264 / 12= 22 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: danila090
Предмет: Русский язык,
автор: кот2765
Предмет: Українська література,
автор: ibl3k
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: TMuhriddin