Предмет: Физика, автор: Аноним

Автомобіль масою 1 т рухається по опуклому мосту, радіус кривизни якого 400 м. Визначити силу тиску автомобіля на середину моста при швидкості руху 36 км/год.

Ответы

Автор ответа: fatt52
3

Ответ:

9750 H

Объяснение:

m=1000 кг    R=400 м    v=10 м/с    F=?

===

F=m*g - m*v²/R=m*(g-v²/R)=1000*(10-10²/400)=9750 H

=======================================

Автор ответа: AVANTURIST44
0

Ответ:

0,99 мПа

Объяснение:

m = 1т

R = 400м

V = 36км/год

---------------------

P-?

В нашій задачі будемо вважати, що міст має форму півкола.

Випишемо формулу тиску:

                P = \frac{F}{S}

За другим законом Ньютона:    

              F=m*a

З цього випливає, що:

             P=\frac{ma}{S}

Автомобіль рухається по мосту, виникає доцентрове прискорення

            a = \frac{V^2}{R}

           P = \frac{m*V^2}{R*S}

Площа півкола:

          S = \frac{\pi*R^2 }{2}

Кінцева формула:

        P = \frac{2mV^2}{\pi*R^3 }

       V = 36 км/год = 10 м/с.

       P = \frac{2*10^3*100}{\pi * 64*10^6}9,9*10^-4

     Ві-дь: P = 0,99 мПа


AVANTURIST44: Неправильно прочел условие)))) Думаю будет все равно полезно)
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: Аноним
Предмет: Русский язык, автор: ольгарожд