Предмет: Математика, автор: pasynokevi

Купи 1 кг печива і 2 кг цукерок і за всю покупку заплатили 60 грн. Скільки коштує кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво у 2 рази?​

Ответы

Автор ответа: ChristmasIQ2
0

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х+2х=60

Х=60÷3=20 грн 1 кг печива

20×2=40 грн цукерки

Автор ответа: Аноним
1

Решение:

x + 2x = 60

x = 60 \div 3 = 20грн - 1 кг печива

20 \times 2 = 40грн - цукерки

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аня54541
Предмет: Українська мова, автор: IGORKOVTUN83