Предмет: Математика,
автор: pasynokevi
Купи 1 кг печива і 2 кг цукерок і за всю покупку заплатили 60 грн. Скільки коштує кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво у 2 рази?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Х+2х=60
Х=60÷3=20 грн 1 кг печива
20×2=40 грн цукерки
Автор ответа:
1
Решение:
грн - 1 кг печива
грн - цукерки
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: dianakajratovna
Предмет: Русский язык,
автор: Аня54541
Предмет: Українська мова,
автор: IGORKOVTUN83
Предмет: Математика,
автор: SlaDkaYa10