Предмет: Физика,
автор: gridzukura
чавунну каструлю масою 0,6 кг налили воду масою 1,3 кг. Яку кількість теплоти треба передати каструлі з водою для зміни їх температури від 5,3 ℃ до 68,8 ℃? (питома теплоємність чавуну с= 540 Дж/(кг∙℃), питома теплоємність води с= 4200 Дж/(кг∙℃)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 367284Дж
Объяснение:
Дано:
m1=0,6кг
m2=1,3кг
t1=5,3°С
t2=68,8°С
с1=540Дж/кг°С
с2=4200Дж/кг°С
_______________
Q-?
Q=c1*m1(t2-t1)+c2*m2*(t2-t1)=540*0,6*(68,8-5,3)+4200*1,3*(68,8-5,3)=20574+346710=367284Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Nastya365petkova
Предмет: Русский язык,
автор: Moroon
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: huisosigavno
Предмет: Математика,
автор: huisosigavno