Предмет: Физика, автор: sasha3475

Мандрівник йшов 20 хв зі швидкістю 5 м/с. Який шлях він пройшов?​


mariamyronets06: t=20хв=0.3год

e=t•V=0.3•5.4=1.62км

Ответы

Автор ответа: goodKid3
3

дано              СИ

t=20 хв        1200с

v=5 м/с

S-?

S=v*t

S=5 м/с * 1200с = 6000 м

Відповідь: 6000 м

Похожие вопросы