Предмет: Физика, автор: alinaaa42677656

окремих посудинах міститься по 1 молю оксигену і нітрогену. Де є більше молекул

Ответы

Автор ответа: Spoladenko
1

Ответ:

Кількість молекул в обох речовинах рівна.

Объяснение:

ν(O2) = v(N2) = 1 моль                  

N(авогадро) = 6.02 * 10^23            

N(O2)/N(N2) - ?  

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ν=N/N(авогадро)

N(O2) = ν(O2)*N(авогадро)=1*6.02*10^23 = 6.02*10^23

N(N2) = ν(N2)*N(авогадро)1*6.02*10^23 =  6.02*10^23

N(O2)/N(N2) = 6.02*10^23/6.02*10^23 = 1

Похожие вопросы