Предмет: Физика, автор: darhanmoldazan646

Велосипедші алғашқы 0,5 сағатта 10 км жол жүрді.Келесі 12 минутта ол 25км/сағ жылдамдықпен қозғалды!Ол соңғы 9 км жолда 18км/сағ жылдамдықпен жүрді көмектесіңіздерші өтініш ​

Ответы

Автор ответа: gauhartasbulat246
3

Ответ:

v1(км/сағ)=10/0.5=20

v2(км/сағ)=25

v3(км/сағ)=18

L1(км)=10

L2(км)=25*0.2(12)=5

L3(км)=9

L(км)=10+5+9=24

t1(сағ)=0.5

t2(сағ)=0.2(12)

t3(сағ)=9/18=0.5

t(сағ)=0.5+0.2(12)+0.5=1.2

vорташа(км/сағ)=24/1.2=20

Объяснение: (。◕‿◕。)

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Менич
Предмет: Английский язык, автор: Uteulievagulfara82
Предмет: Химия, автор: irasemenets7