Предмет: Физика,
автор: anastasiazuk723
Помогите пожалуйста разобраться срочно ФИЗИКА
яку кількість теплоти віддала сталева деталь масою 50 кг,при охолодженні від 420ос до 20 ос?
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
10мДж
Пояснення:
Дано:
м=50кг
t₁=420°c
t₂=20°c
---------------------
Q-?
Pозв`язання:
Q=cmΔt
Q=cm(t₂-t₁)
Q = 500·50·(420-20) = 100.000.00 Дж = 10 мДж
Відповідь: 10мДж
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: hater777
Предмет: Математика,
автор: драппа228
Предмет: Математика,
автор: lica5
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним