Предмет: Химия,
автор: anichkaya11
ПРОШУ СДЕЛАЙТЕ які маси натрій хлориду і води треба взять щоб добути розчин солі масою 220г з масовою часткою розчиненої речовини 15%
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
m(солі)=220*15/100=33г
m(H2O)=220-33=187г
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: юся9
Предмет: Русский язык,
автор: мимеим
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Sulu123
Предмет: Геометрия,
автор: series27