Предмет: Геометрия, автор: cabanenkosnezana

бісектриса одного з кутів прямокутника ділить його сторону пополам. знайдіть периметр прямокутника якщо його сторона дорівнює 6 см​

Ответы

Автор ответа: s97228867
0

Ответ:

36см

Объяснение:

....,..................

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: fpyktvladstoy
1. Складне речення, в якому одне просте речення за змістом граматично залежить від іншого із’єднується з ним за допомогою підрядного сполучника або сполучного слова, називається:а)складносурядним; б)складнопідрядним; в)безсполучниковим; г)ускладненим.
2. Виділіть складнопідрядне речення: а) Не видно океану з височини, а тільки гори хмар. Б) Якщосьогодні я прийду до неї, вона мене в Олександрію візьме. В) Орел мухи не ловить, а слон за мишеюне ганяється. Г) В моїй душі мелодія осіння, та в ній я чую ноти весняні.
3. У якому складнопідрядному реченні підкреслено головну частину? А) Якби ти до пізнього вечоразалишився тут, то ми побачили б усіх борсученят. Б)Все свідчило про те, що дід був у місті. В) Колимені загрожує покарання, то я негайно згадую про школу та книжки. Г) Якщо могутнє деревовиверне буря, воно вже не підніметься.
4. Визначте, в якому рядку використано сполучник: а)Де молодий вогонь, що серце пік? б)В карих очахбуло стільки щастя, що Оксані не вичерпати за цілий рік. в) Збратав нас труд, що творить чудеса. г)Історія, що сколихнула мені душу, здалася мені дуже значущою.
5. У якому складнопідрядному реченні підкреслено підрядну частину? А) Моя душа так ближчає доБога, як людській і не снилося душі. Б) Доки буде жити дух наш запорозький, доти Україна буде всвіті жить. В) Гріш ціна усім банкам, якщо просить дитина. Г) Ми працю любимо, що в творчістьперейшла.
6. Визначте, в якому рядку використано сполучне слово: а) Знайомство з Василем тому й незапам’яталося в усіх деталях, що відбулося воно в прозаїчній обстановці. Б) Ще ніколи до цієїхвилини Демид, що сидів попереду поруч з Павловим, не міг оцінити справжньої краси київськихоколиць. В) Якось само по собі так вийшло, що Гонтар став головною фігурою на дільниці. Г)Лейтенант оголосив, що нам дається три дні відпочинку.
7. Виділіть речення, в якому підрядна стоїть перед головною: а) Благословення праця рільника, що орецілину… б) Коли вони вибігли на перон, їхній поїзд уже миготів вікнами. в)Турком усі називали ЯнаРибацького, хоча він був поліським поляком. г) Після дощу вода в бухті скаламутніла, бо в неї зострова нанесло намулу.
8. У якому реченні головна частина стоїть перед підрядною? А) Якби я турбувався лиш про себе, вже бонімів від самоти. Б)Людина відчуває свою слабкість тоді, коли її покидають надії.. В)Де верби віттягнуть своє похиле, проречисті підносяться могили. Г) Якщо прийде журба, то не думай її розвести увеселощах бучних.
9. Знайдіть речення, у якому підрядна частина усередині головного речення: а) Там, де зорі сяють, надводою гнуться явори. б) На леваді зібралося стільки синяви, що можна в ній брести по коліна, якводою. в) Життя не кінчається смертю, якщо залишається сад. г) Моя душа ніколи не забуде тогоподарунку, що весна дала.
10. Виділіть складнопідрядне речення означальне: а) Він розуміє, що ця байдужість страшніша застогони й сльози. б) Та Гейко знав, що ніяка сила не поверне його назад. в) Струмками, що рвалися з-під снігових підошов, бринів березень. г) Артем розповідав, що ночували на острівці.
11. Виділіть складнопідрядне речення з’ясувальне: а)Ще густіший морок виповняв глибокі чорториї, щозбігали в долину… б) Якась дивовижна сила жила в цьому чоловікові, що був чимось схожий наПрометея. в) Юрби народу, що стояли на схилах, принишкли… г) Як добре знати, що тебе веде твійвласний шлях!
12. У якому реченні правильно розставлені розділові знаки? а) Я вірю в ті чари, я вірю, в ту силу босерцем я їх відчуваю…б) Хоч не рідний син Ярема а щира дитина… в) І слухайте ж щоб дітямрозказати, щоб і діти знали… г) Солодко слухати йому цю музику степу, що її ні на яких іншихпланетах не буде.