Предмет: Химия, автор: Art170726

Обчислити масу карбон 4 оксиду необхідну для добуваня 20 грамів карбонатної кислоти
поможіть пожалуйста​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
0

Відповідь:

CO2+H2O=H2CO3

M(CO2)=44г/моль

M(H2CO3)=62г/моль

n(H2CO3)=20/62=0,32моль

nCO2:nH2CO3=1:1

n(CO2)=0,32моль

m(CO2)=44*0,32=14,08г

Пояснення:

Похожие вопросы