Предмет: Химия, автор: al00ina

Установіть формулу кристалогідрату ферум (ІІІ) хлориду, молярна маса якого 270,5 г/моль. У відповіді зазначте кількість молекул кристалізаційної води.​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
0

Відповідь:

FeCI3*nH2O

M(FeCI3)=161,5г/моль

M(H2O)=18г/моль

n(H2O)=(270,5-161,5)/18=6

FeCI3*6H2O

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: іван2006сень