Предмет: Химия, автор: ruurhdhrhd

Обчисліть масу Р2О5 що утвориться під час спалювання фосфору масою 9,3 г​

Ответы

Автор ответа: mrvladimir2
4

Ответ: 21,3 г

Дано:

m(P) = 9,3 г

m(P2O5)-?

Объяснение:

M(P) = 31 г/моль

n(P) = m/M = 9,3 г/31 г/моль = 0,3 моль

М(Р2О5) = 142 г/моль

Складаємо РХР:

4Р + 5О2 = 2Р2О5

З РХР бачимо, що n(P2O5) = 0,5n(P)

n(P2O5) = 0,5*0,3 моль = 0,15 моль

m(P2O5) = n*M = 0,15 моль*142 г/моль = 21,3 г

Ответ: 21,3 г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: AlinaOne1