Предмет: Химия, автор: uraa33665

Яка маса Алюмінію міститься в 48.3г кристалогідрату AlCl3*6H2O​

Ответы

Автор ответа: olenacmoha
0

Ответ:

Мама буде дорівнювати 70 Алюмінію

Автор ответа: Tamara020971
2

Ответ:

Масса Алюминия 5,724 (г)

Объяснение:

Дано:

m(AlCl₃∙6H₂O) = 48.3

Найти:

m(Al) = ?

Решение:

n(Al) = n (AlCl₃ ∙ 6H₂O)

M(AlCl₃ ∙ 6H₂O) = 133.5 + 18 ∙ 5 = 223.5 (г/моль)

n(AlCl₃ ∙ 6H₂O) = 48,3/223,5 = 0,212 (моль)

m(Al) = 0,212 ∙ 27 = 5,724 (г)  

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: N9IIIa
Предмет: Химия, автор: danilalanin