Предмет: Физика,
автор: 230607egorka
На яку силу струму розрахований електродвигун на корпусі якого написано 12V/70W
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
I=P/U=70/12=5,8(3)≈5,8 A.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: АННАпрокофьева
Предмет: Математика,
автор: caterina3433
Предмет: Английский язык,
автор: wot1983
Предмет: География,
автор: школьниник