Предмет: Химия,
автор: kacan9276
приготуйте розчин кухонної солі масою 300г з масовою часткою кухонної солі 3% визначте масу кухонної солі та води які необхідно взяти для приготування цього розчину
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
m соли = 300 × 0,03 = 9г
m воды = 300 - 9 = 291 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: amina5klass
Предмет: Литература,
автор: илья411
Предмет: Химия,
автор: rukogop284
Предмет: Другие предметы,
автор: serikon1