Предмет: Химия, автор: abobaaa

Скільки грамів аміноетанової кислоти прореагує з 16 г Кальцію? Скільки літрів водню при цьому виділиться?

Ответы

Автор ответа: aramgutang
0

Ответ:

1. Ca + H2SO4 = CaSO4 + H2

n(Ca)=4моль

n(H2)=8моль

V=8*22.4=179.2 л.

2. 2Mg + O2 = 2MgO

n(MgO) = 0.4 моль

n(Mg) = 0.4 моль

m(Mg)= 9.2г

Объяснение:


abobaaa: Это ты написал про серчаную кислоту , не про аминоэтановую.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: yugolovin